Zagęszczanie włosów na proszek

Jak często zdarza Ci się patrzeć w lustro i myśleć, że Twojej głowie brakuje nieco gęstości? Jeśli często, to pierwsza oznaka tego, że musisz coś z tym zrobić. Twoje samopoczucie jest bardzo ważne, dlatego warto zadbać o to już od początku – gdy widzisz, że coś jest nie tak. Obecna technologia pozwala na ogromną ilość możliwości, jeśli chodzi o zagęszczanie włosów. Warto więc dowiedzieć się nieco o różnych technikach i zdecydować się na tą, która Ci się najbardziej podoba.

Zagęszczanie włosów proszkiem


Na szczęście dzisiaj, żeby zasięgnąć potrzebnych informacji, nie musisz nawet wychodzić z domu. Daj sobie teraz opowiedzieć o paru nowych i ciekawych technikach zagęszczania włosów, których prawdopodobnie do tej pory nie znałeś/znałaś.
Przede wszystkim zacznijmy od tego, że obecne techniki są na tyle zaawansowane, że naprawdę nie widać, że masz zagęszczone włosy. Robi się to w taki sposób, by klient był zadowolony i by nie musiał się stresować, że jego zagęszczone włosy będą widoczne dla wszystkich. Technologia na szczęście poszła tak do przodu, że dzisiaj nie jest problemem zwyczajne zagęszczenie włosów, które nie pozostawi żadnych śladów, jakie ewentualnie mogliby zobaczyć inni. Nie denerwuj się więc, tylko zadbaj o siebie i swoje samopoczucie, bo to jest najważniejsze.


Zagęszczanie włosów na proszek – nowa i bardzo wygodna technika


Jeśli interesujesz się ostatnio przedłużaniem czy zagęszczaniem włosów, to z pewnością wiesz, że jest wiele metod wykorzystujących włosy naturalne lub syntetyczne. Mamy mnóstwo wiedzy na ten temat. Warto jest jednak opowiedzieć o innych technikach. Tych, które cechują się właśnie tym, że nie musisz aplikować tak naprawdę żadnych pasm włosów, by Twoja fryzura wyglądała na pełniejszą. Czy coś takiego jest w ogóle możliwe? Oczywiście. Wiele osób jednak w ogóle nie słyszało o takim sposobie. Jest on niesamowicie prosty i wygodny zarówno dla fryzjera, jak i klienta. Jaki jest największy plus takiej metody? Zajmuje minimum czasu, a efekt widoczny jest natychmiastowo. Ponadto możesz ją stosować w domu, dlatego jest to kwestia kilku minut, by Twoja fryzura wyglądała na pełną i elegancką.


Jak to działa?


Zagęszczanie włosów na proszekProszek zagęszczający do włosów to produkt, który cechuje się szybkością nakładania i przede wszystkim krótkim czasem, którego potrzebujesz, by wypełnić swoją fryzurę. Aplikacja jest banalna i z pewnością będziesz w stanie zrobić wszystko w kilka chwil i cieszyć się efektem cały dzień. Na czym to w ogóle polega?
Proszek wykonany jest z mikrowłókien włosów. Wystarczy potrząsnąć opakowaniem i zaaplikować mikrowłókna tam, gdzie Twoje włosy się przerzedzają. Jest to banalne, szczególnie w przypadku krótkich włosów, gdyż wówczas możesz aplikować je bezpośrednio, nie odchylając pasm włosów. Wówczas mikrowłókna przykleją się do Twoich naturalnych włosów. Co za tym idzie – będziesz mieć gęstszą fryzurę od razu po nałożeniu. Po aplikacji wystarczy lekko przyklepać dłonią, by utrwalić efekt, i gotowe. Do wieczora masz ponownie zagęszczone i piękne włosy.

Sytuacja wygląda nieco inaczej w przypadku włosów dłuższych. Wówczas musisz pamiętać o tym, by nie aplikować proszku na całe włosy, lecz przy ich nasadzie. Dlatego należy najpierw odgiąć włosy, by dostać się bezpośrednio do miejsca łączenia się ich ze skórą głowy. Wówczas efekt, jaki da zagęszczanie włosów na proszek, będzie bardzo dobry. Twoje włosy będą wyglądać na pełne, bez żadnych ubytków.
Jest to więc metoda bardzo prosta, gdyż wystarczy kilka chwil, by włosy były znów gęste i piękne. Technika ta jest szczególnie lubiana i wybierana przez łysiejących mężczyzn, gdyż pozwala na szybkie i łatwe zagęszczenie fryzury bez wychodzenia z domu. Tego typu produkty cechują się przede wszystkim szybkością i wygodą, jednak trzeba pamiętać, że nie jest to trwałe zagęszczanie. Proces trzeba powtarzać codziennie, ponieważ włókna podczas mycia głowy odklejają się od włosów.


Proszek do zagęszczania włosów – dla każdego?


Jest kilka zasad, których trzeba przestrzegać, by zagęszczanie włosów proszkiem się sprawdziło. Przede wszystkim włosy muszą mieć długość większą, niż 2cm. W przeciwnym wypadku mikrowłókna nie będą miały na czym się przyczepić. Ponadto proszek nakłada się bezpośrednio na włosy po wcześniejszym ich umyciu i wysuszeniu. Ważne jest także, by nie przesadzać z kosmetykami na włosy, by te nie były zbyt gładkie, gdyż wówczas proszek nie będzie się miał do czego przykleić. Po zaaplikowaniu pamiętaj również o tym, by przyklepać całość wnętrzem dłoni, co pozwoli się lepiej osadzić włóknom na Twoich prawdziwych włosach.


Czy technika jest tego warta?


Musisz zdecydować. Jest to technika, która jest bardzo łatwa do aplikacji, zrobisz to szybko i bez problemu. Jedynym minusem jest to, że mimo wszystko nie jest to metoda trwała i trzeba jej używać codziennie. Co za tym idzie, musisz o tym pamiętać i mieć zawsze tę dodatkową minutę rano, by móc zagęścić sobie fryzurę. Niemniej jednak prawdą jest, że jest to bardzo wygodna i szybka metoda zagęszczania. Z tej przyczyny wiele osób, a szczególnie mężczyzn, właśnie na nią decyduje. Najlepiej będzie jak przekonasz się sam, gdyż wówczas będziesz wiedzieć, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.