Technologia

Nowoczesna technologia

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, która pozwala osiągać nam najlepsze wyniki w dziedzinie wyjątkowo szybkiego i nieinwazyjnego zagęszczania włosów, staliśmy się liderem na rynku. Nasz produkt nie tylko gwarantuje natychmiastowy efekt i szybką zmianę wyglądu, ale także wzrost pewności siebie. Dzięki zastosowaniu cząsteczek mikrowłókien, które w momencie aplikacji łączą się z naturalnymi włosami, stając się ich częścią, fryzura wygląda nadzwyczaj naturalnie. Efekt użycia produktu Lion’s nie zostanie zaburzony poprzez jakiekolwiek warunki atmosferyczne. Piękna fryzura będzie Ci stale towarzyszyć podczas prawdziwego upału jak i iście jesiennej aury, której nierzadko towarzyszą ulewy, wichury oraz wszechobecna wilgoć. Ciesz się nienaganną, bujną fryzurą każdego dnia. Zdobądź Lion’s Hair i oczaruj wszystkich nowym wizerunkiem już dziś!

Przed użyciem mikrowłókien

Po użyciu mikrowłókien

Okazało się, że istnieje możliwość opracowania super mikronici, która przylega do włosów 10x mocniej niż inne tego typu produkty. Maleńkie pałeczki zostały pieczołowicie pocięte przy pomocy lasera oraz ufarbowane w niezwykle naturalnych kolorach. To jedyny tak wysokiej jakości produkt na świecie – teraz jest on także dostępny w Polsce.

Wystarczy tylko 30 sekund, aby Twoje włosy stały się na powrót tak gęste jak kiedyś! Włókno stworzone w oparciu o innowacyjną, hybrydową technologię nigdy jeszcze nie było aż tak wydajne i przyjemne w użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu unikatowej konfiguracji wiązań, ekspertom udało się stworzyć włókno idealne.

Mikrowłókna zagęszczające

 Sposób użycia produktu Lion’s